İçeriğe geçmek için "Enter"a basın
Desenli duvar boya rulosu ile etkileyici tasarimlar

Desenli Duvar Boyaları Önerisi

Yazımızda göreceğiniz desenli duvar boyaları önerileri ile siz de yaşam alanlarınız da oldukça farklı ve güzel dekorasyona sahip olabilirsiniz.

Konu evlerimizin ya da iş yerlerimizin dekorasyonuna geldiğinde duvarlar oldukça büyük önem taşırlar. Günümüzün büyük kısmını geçirdiğimiz mekanların duvar dekorasyonunda en çok tercih ettiğimiz ise duvar boyalarıdır. Duvar boyası denince akla sadece düz renkler gelse de duvar boyası kullanarak da dekorasyonda oldukça yaratıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Desenli duvar boyaları dediğimizde karşımıza iki seçenek çıkıyor. Farklı duvar boyaları kullarak hayal gücünüze göre kendiniz desenler oluşturabilir ya da kendinden desenli boyalar kullanarak da farklı bir sonuca ulaşabilirsiniz. Yazımızda iki seçenekten de örnekler görebilirsiniz.

Kendinden Desenli Duvar Boyaları

Duvar kağıdı kullanmak istemeyenlerin ilk tercihi olan desenli duvar boyaları farklı markalarda farklı seçenekler ile karşımıza çıkmaktadır. Duvar dekorasyonu olarak oldukça etkileyici ve farklı sonuçlar çıkaran ürünler ile siz de yaşam alanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Genellikle mat zemin rengi üzerine parlak desenler halinde uygulanan bu boyalar, duvar kağıdına en büyük alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Kendinden desenli duvar boyası yapılırken desenli rulolardan yararlanılmaktadır. İşin uzmanları tarafından genellikle 1 gün içerisinde bitirilen boya işlemi ile kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Farklı rulolar ile farklı efektlerin elde edilebildiği ve her renk ile çalışılabilen bu tekniğin en güzel örneklerini inceleyebilir, arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

desenli boya rulosu
Desenli boya rulosu

Duvar boyası ile desen yapmak, Etkileyici Duvar Boyası Önerileri

Duvar boyaları ile yapılabilecek bir diğer etkiliyeci çözüm ise farklı renkleri ve becerilerinizi kullanarak oluşturabileceğiniz çözümlerdir. Desenli duvar boyası önerisi olarak daha modern ve yenilikçi bir dekorasyon arayışında iseniz tercihinizi duvar boyası ile desen oluşturmaktan yana kullanabilirsiniz. Üstelik oldukça kolay olan bu dekorasyon yöntemini aile üyeleriniz ile kendiniz yapabilir, hem ekonomik olarak da uyguna getirebilir hem de ailecek yapılabilecek olan bir aktiviteye çevirebilirsiniz. Özellikle geometrik şekillerin kullanıldığı bu yöntemde en büyük yardımcınız farklı renkler, farklı boyutta fırçalar ve bantlar olacaktır. Bantlar ile renklerin sınırlarını kolayca belirleyebilir, istediğiniz desenleri rahatlıkla elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Evde Konfor Sağlamak İçin 5 Öneri
desenli duvar boyası fikirleri
Desenli duvar boyası fikirleri
Bu Yazıyı Paylaş!

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir