Bazalt küptaş

HAKKIMIZDA

İnşaat Mühendisliğinin internetteki doğru ve güvenilir bilgi kaynağı olma hedefi ile yola çıkan Santiyede.com 2019 yılında kurulmuştur. Santiyede.com sitesinde inşaat mühendisliğinin yanı sıra; mimarlık, iş güvenliği, kişisel gelişim gibi alanlarda da yazılar yayınlanmaktadır. Yazılarımız alanında uzman mühendis ve mimarlar tarafından yazılmakta veya denetlenmektedir. Yayınlanan konuların doğruluğu belli bir araştırma sürecinden ve tecrübelerimizden geçerek yayınlanmaktadır. Yapı sektöründeki malzemeleri, yapım aşamalarını sitemizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Sitemizdeki yazıları; Dekorasyon, beton, çelik, sıva, boya, malzeme, yalıtım, çatı, kazı, asma tavan, peyzaj, metraj, deprem, karayolu, demiryolu, su yapıları, genel, iş güvenliği ve birim fiyat konu başlıkları altında yayınlamaktayız.

Sitemizde makale yazarı olmak isterseniz makale yazarlığı ile ilgili şartlarımız hakkında bize ulaşabilirsiniz.

Sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na uygun olarak İnşaat Mühendisliği alanı ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber, fotoğraf ve paylaşımlar, ilgili sayfamıza link vermek koşulu ile yayınlanabilir.

Sitemizde yayınlanan yazılarda kaynak gösterilmesine dikkat edilmiştir.

Sitede yer alan herhangi bir içerikle ilgili ikinci veya üçüncü şahısların mağduriyeti oluşması durumunda, bilgi@santiyede.com adresinden veya iletişim sayfasından  bağlantı kurulduğunda sorun ivedilikle çözülecektir.