Zebra Perde Modelleri


Zebra perde modelleri perde modasında en çok tercih edilen perde çeşitlerindendir. Kullanım kolaylığı, şıklığı ve zerafeti ile zebra perdeler günümüzde sık tercih edilmektedir. Ortama modern ve estetik bir hava katan zebra perdeler zevk ve beğeniye göre farklı model ve tasarımlarda olabilir. Mobilya ve eşyalarınıza uyum sağlayacak şekilde zebra perde modeli seçerek evinizi renklendirebilirsiniz. Zebra perdeler olarak zevke ve beğeniye göre stor modeller, pileli modelleri tül modeller gibi pek çok model ve çeşide rastlayabilirsiniz. Evinizin dekoruna uyum sağlayacak şekilde zebra perdelerinizin modelini seçebilirsiniz.

Zebra Perde Özellikleri

Ortama şık bir hava katan zebra perdeler açılıp kapanabilen teknolojisi ile pratik bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Boru etrafında dönen polyester kumaştan üretilirler. Diğer stor perdeler gibi çekme aparatı kullanılarak açılıp kapanabilir.

En Çok Nerelerde Kullanılır?

Zebra perdelerin kullanım alanları hakkında bilgi verecek olursak zebra perdeler başta evler olmak üzere ofis gibi iş yerlerinde, cafelerde, otellerde ve daha bunun gibi pek çok alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle evimizin salonunu dekore etmede yardımcı olurlar. Salonun havasını zebra perdeler aracılığıyla en güzel şekilde değiştirmek mümkün olabilir. Kumaşı silinebilir cinsten olduğu için mutfak gibi temizlenmesi zor alanlarda dahi kullanılabilirler. Güneş ışığını en iyi şekilde tuttukları için yatak odalarında ışığı kapatma açısından ideal bir perde olarak tercih edilirler.Kullanım Avantajları

Kullanım avantajları konusunda bilgi vermek gerekirse zebra perdeler herşeyden önce hem perde hem de güneşlik görevi gördüğü için kullanım şekli çok pratiktir. Kolay silinebilir kumaştan olması kullanım kolaylığı bakımından avantaj sağlar. Işığı en iyi şekilde absorbe etme özelliği vardır. Bu yüzden özellikle yatak odalarında çok tercih edilirler. Temizlikleri oldukça kolaydır. Klasik bir şampuan ya da sabun ile bile rahatça temizliğini yapabilirsiniz. Kuru temizleme ya da çıkarıp sökme gibi zahmetlere katlanmadan siz ce kolayca zebra perde temizliğinizi yapabilirsiniz. Pek çok desen, renkte ve modelde seçenekleri olduğu için tasarım konusunda sınırsız bir seçim zenginliği sunar. Monte edilmesinden bahsedecek olursak zebra perdelerin monte edilmesi de kolaydır. Pencerenizin genişliğine göre istediğiniz ebatlarda zebra perde modelleri bulabilirsiniz.

En Güzel Modeller İle Evinizi Zenginleştirin

En güzel zeb. perde modelleri ile evinizi zenginleştirebilirsiniz. Evini yenileyecek olanlar için zeb. perde modelleri ideal bir seçimdir. Mobilyanıza şıklık katarak evinizi olduğunda daha şık ve zengin gösterecek modellerle evinizin ortamında muhteşem bir şekilde güzelleştirebilirsiniz. Yaşam alanınıza konfor katan teknolojisiyle zebra perde modelleri içinde beğeninize uygun olan modeli seçerek siz de evinizi en güzel şekilde zenginleştirebilirsiniz.

Zebra Perde Fiyatları

Fiyat seçeneklerine bakacak olursak model ve tasarıma göre fiyatlar değişmektedir. Her üründe olduğu gibi zebra perde kumaşlarında kalite farkı olabilir. Kaliteli olan zeb. perdeler haliyle benzerlerine oranla daha yüksek fiyatlarla satılacaktır. Ancak uzun ömür ve kullanım açısından dayanıklı bir ürün istiyorsanız seçim yaparken daha çok kaliteli kumaştan üretilenleri tercih edin.

Hem kaliteli hem de fiyat konusunda ekonomik bir tercih yapmak için dönem dönem olan kampanyaları takip edebilirsiniz. Bazı kaliteli mağazaların bazı dönemlerden indirim kampanyaları olmaktadır. Bu zamanları iyi takip ederek beğendiğiniz kaliteli ürünü çok daha uygun fiyata ayrıcalıklı bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken piyasayı takip etmek ve avantajlı zamanları değerlendirmek.

Zebra Perde Modelleri

 
Cevap Bırakın